KONST / Litografier / Färglitografi 13384627
nr 1338 4627
Rolf Lidberg
(1930-2005), Sverige
Färglitografi, Troll. Signerad, numrerad 64/300, daterad -71. Motivet: 31x41 cm
Rolf Lidberg, svensk målare född 1930, död 2005.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 juli 2020
kl 18:25:18
150 kr
300 kr